(+420) 581 222 262 (+420) 734 573 650
info@fireangel.cz podpora@fireangel.cz
Title Image

O Fireangel

Home  /  O Fireangel

Důvěryhodné, propojené, život zachraňující

FireAngel chrání, zachraňuje a zlepšuje životy našich zákazníků tím, že je inovativní, špičková technologie, jednoduchá a přístupná.

Histroie společnosti FireAngel

Společnost FireAngel je jedním z předních lídrů na evropském trhu zabývajících se vývojem a výrobou produktů určených pro ochranu před požárem a nebezpečnými plyny...

Technologie FireAngel

Společnost FireAngel si vydobyla přední postavení na trhu mimo jiné díky využívání nejmodernějších technologií detekce požáru, oxidu uhelnatého a dalších nebezpečných plynů. Díky tomu jsou výrobky FireAngel schopny rychle a spolehlivě reagovat na vznikající nebezpečí a včasně upozornit uživatele. Čas v těchto situacích hraje zásadní roli a jakákoliv prodleva může mít fatální následky.

Proč produkty FireAngel

Všechny hlásiče FireAngel jsou certifikovány v souladu s evropskými standardy. Jejich instalací tak mohou majitelé nemovitostí splnit legislativní požadavky v oblasti požární ochrany staveb. Díky možnosti jejich drátového a bezdrátového propojení lze snadno a efektivně zabezpečit i rozsáhlejší objekty...

Výzkum a vývoj

Společnost FireAngel klade vysoký důraz na kvalitu a spolehlivost svých výrobků ve všech ohledech. Kromě ověřování shody s relevantními legislativními požadavky a standardy se produkty před uvedením do masové výroby testují v několika dalších důležitých aspektech.